м. Запоріжжя, пр. Соборний, 145, зупинка транспорту ТЦ "Україна".
(098) 177-78-16
ziff.zp@ukr.net

Викладачі освітнього кінокурсу VERTICAL 2021

Евгенія Мельник

📽 Знайомтеся, Евгенія Мельник — куратор курсу режисури! Продюсерка документальних програм телеканалу «TV5», режисерка документального циклу «На краю МИРУ», автор та ведуча спецпроекту «Донбас сьогодні», військовий кореспондент.Нагороди: володарка 5 статуеток головної телевізійної премії України «Телетріумф», лауреат та призер міжнародних та всеукраїнських кінофестивалів, переможець Національного конкурсу професійної журналістики «Честь професії», нагороджена «Почесним знаком» Національної спілки журналістів України.

Вікторія Самойленко

Зустрічайте викладача кіно курсу VERTICAL — чарівну Самойленко Вікторію — куратора курсу тележурналістики!!!💛Професіна ведуча та автор на телеканалі «АЛЕКС» 💙 Член спілки журналістів Украіни в Запорізькій областіНайбільше захоплення Вікторії — спілкуватися з цікавими та позитивними людьми, які також вірять в силу добра. Саме тому на її рахунку більше сотні інтерв’ю з видатними та успішними особистостями.Вікторія вважає, якщо ти сміливий та активний, хочеш володіти та ділитися інформацією, правильно її доносити до аудиторії – цей курс для тебе.

Світлана Тарасова

Залишився лише тиждень до старту освітнього кінокурсу VERTICAL🎥

А ми продовжуємо знайомити Вас з нашими неймовірними викладачами‼ Знайомтеся, Светлана Тарасова — куратор курсу «ВідеоСторіТеллінг»! Світлана — режисер, продюсер, магістр з маркетингу
🎥 2021 — створення документального фільму “Янголи/Дача”
🎥 2020 — отримала Грант Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проектів на створення неігрового документального фільму, участь на пітчінгах УКФ та ДержКіноРежисер монтажу документального фільму “Київ. Карантин”, телеканал “Київ”
🎥 2008-2019 — Chupacabra Production / продюсер: музичні відеокліпи, реклама, короткометражні фільми (“Звичайний ранок” (2018), “Домовина” (2019), реж. Кадім Тарасов)
🎥 2015 – 2016 — DeBora Studio / Режисер — зйомки відеоблогів, музичних кліпів, соціальних роликів

Станіслав Шкляренко

Освітній кінокурс VERTICAL 16 серпня відкриє двері для своїх учасників! Вас зустрінуть найкращі викладачі, ми в цьому впевнені на 100%

Знайомтеся, Станіслав Шкляренко — куратор курсу акторської майстерності! Станислав Шкляренко — заслужений артист України, актор Запорізького академічного обласного театру юного глядача; викладач акторської майстерності кафедри акторської майстерності та дизайну, Запорізького національного університету, режисер.

Ольга Гібелінда

Продовжуємо знайомство з викладачами освітнього кінокурсу VERTICAL ‼ Дуже приємно представити вам Гібелінду Ольгу 🎥
Ольга Гібелінда (Ольга Гибелинда) — українська продюсерка, режисерка та сценаристка. Багато років працювала на телебаченні (серіали, ТВ-шоу, створення документальних стрічок).

Під час навчання на вищих режисерських курсах ВДІКа — проект “Закохані у Київ” сценарист, режисера-постановник, стрічка «Дещо».
Нагороди:Спеціальний приз журі міжнародного фестивалю Bodega-Bay (США)
Конкурсні програми (official selection):Одеський Міжнародний кінофестиваль (2011)Monaco Charity Film Fastival (2011)Shirt film corner Cannes (2011)British-Horror-Fast (2013)
«Вчора мені буде сімнадцять» режисер, сценарист (Україна 2014)
«Птах» режисер, сценарист (Україна 2016)
«Кобзар», продюсер (Україна 2014, при підтримці Держкіно, спеціальний конкурс до 200-річчя Т.Г.Шевченка)
«Мій хлопчику», продюсер (Україна 2015, при підтримці Держкіно, фільм-дебют Тараса Денисенка)«Шопенгауерска шизофренія», продюсер (Україна 2017)
Филозофски Филмски Фестивал / Philosophical Film Festival 2018.
«Янголи/Дачі» документальна стрічка (у виробництві), грант Президента України, продюсер\автор ідеї та сценарію. «Київ. Карантин» (2020-….) цикл документальних фільмів, режисер\продюсер завершальний етап виробництва. (Україна)
«Небесні мотори» (Україна 2021 р., продюсер)
«Територія» (Україна 2021 р., продюсер)

Має великий досвід у скрипт-докторінгу та продюсуванні кіно- та ТВ-проектів, розробці та просуванні комерційних медіа-проектів. Володарка гранту Президента України 2015 (режисер\сценарист проект «Птах»).

Едуард Тимошенко

Випускник Ukrainian Film School. Встиг попрацювати як гаффер, освітлювач, фокус-пуллер, 1й і 2й механік камери в серіалах, кліпах, рекламі і короткометражних фільмах. А також в ролі оператора-постановника 7-ми короткометражних фільмів і кліпів, серед яких:
— к / ф «Віра», 35 хв;
— к / ф «Інь і Ян», 11мін;
— музичний кліп для фольклорного ансамблю «Калина» — «Не сіяла, не кричала».
Зоряний таймлапс був знятий для французької телепередачі «Science of Fiction»