Детальна інформація про членів журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021

Артем Колюбаєв

Кіно- та телевізійний продюсер, член Української Кіноакадемій.
✅ У 2009 році закінчив Національний Авіаційний Університет за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.
✅ У 2013 році заснував продюсерську компанію «Мейнстрім Пікчерз».
✅ У 2018 році спільно з партнерами заснував компанію «АМА Віжн».

ФІЛЬМОГРАФІЯ:
2017 «Правило бою»
2017 «Гвардія 2»
2017 «Свято Хризантем»
2018 «Історія зимового саду»
2019 «Крути 1918»
2019 «Семенівка. 5 травня»
2020 «Сіль з Бонневілю»
2020 «Я працюю на цвинтарі»
2021 «Щедрик»
2022 «Легенди Чарівнолісся»

Ольга Гібелінда

Ольга Гібелінда — українська продюсерка, режисерка та сценаристка ?
Багато років працювала на телебаченні (серіали, ТВ-шоу, створення документальних стрічок).

Під час навчання на вищих режисерських курсах ВДІКа — проект “Закохані у Київ” сценарист, режисера-постановник, стрічка «Дещо».

❗️ Нагороди:Спеціальний приз журі міжнародного фестивалю Bodega-Bay (США)
Конкурсні програми (official selection):
Одеський Міжнародний кінофестиваль (2011)
Monaco Charity Film Fastival (2011)
Shirt film corner Cannes (2011)
British-Horror-Fast (2013)

«Вчора мені буде сімнадцять» режисер, сценарист (Україна 2014)
«Птах» режисер, сценарист (Україна 2016)
«Кобзар», продюсер (Україна 2014, при підтримці Держкіно, спеціальний конкурс до 200-річчя Т.Г.Шевченка)
«Мій хлопчику», продюсер (Україна 2015, при підтримці Держкіно, фільм-дебют Тараса Денисенка)
«Шопенгауерска шизофренія», продюсер (Україна 2017)
Филозофски Филмски Фестивал / Philosophical Film Festival 2018.
«Янголи/Дачі» документальна стрічка (у виробництві), грант Президента України, продюсер\автор ідеї та сценарію.
«Київ. Карантин» (2020-….) цикл документальних фільмів, режисер\продюсер завершальний етап виробництва. (Україна)«Небесні мотори» (Україна 2021 р., продюсер)
«Територія» (Україна 2021 р., продюсер)

Має великий досвід у скрипт-докторінгу та продюсуванні кіно- та ТВ-проектів, розробці та просуванні комерційних медіа-проектів. Володарка гранту Президента України 2015 (режисер\сценарист проект «Птах»).

Дмитро Сніжко

Членами журі Запорізького кінофестивалю завжди є професіонали українського кінематографу, фанати своєї справи у гарному сенсі, люди, які мають досвід, нові ідеї та своє бачення розвитку українського кіно. ?? Дмитро Сніжко – саме така людина. Знайомтеся з членом журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021! Дмитро Сніжко — співзасновник української кінокомпанії Prime Story Pictures, кінопродюсер, входить до продюсерського складу кінопроектів «Бігуни», «Рагнабор», «Гравець з часом», «Голос Серця».

Олеся Моргунець-Ісаєнко

Знайомтеся! Член журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021 українська режисерка Олеся Моргунець-Ісаєнко! ?

⭐ Закінчила КНУТКиТ ім. Карпенка-Карого, спеціальність режисер ТБ, майстерня Павлова.Викладала з 2009 по 2011 рік дитячій кіношколі акторську майстерність і мистецтво кінематографу. 2012-2013 викладала в фото студії Тараса Маляревича відео монтаж. 2015 року викладаю фото, відео зйомку та монтаж в дитячій студії «Червона собака»

⭐ У кіно довилось освоїти безліч професій: асистента режисера по реквізиту, локейшен менеджер, плейбека, режисер монтажу і нарешті режисер. Плідно співпрацювала з компанією «Техномедія», як режисер монтажу і режисер 2006-2014. З 2015 року є членом журі премії «Коронація слово» в категорії кіносценарій.

⭐ Фільмографія:

«Мольфар» режисер 2008 документальний фільм 30хв – диплом на фестивалы «Нове кіно. XXI вік» Росія«Денесія» режисер монтажу 2013

«Віолончель» режисер 2014, Ігровий короткий метр 24хв. – дипломи на «Samawa International Film Festival» Іран 2015, та «Молодість» 2015 Україна.

«Казка про гроші» режисер 2017р. – повнометражний ігровий фільм.«Рубіж Грубешівська операція» режисер 2019р. – історично-документальний повнометражний фільм.

«Депортація 44-46» режисер 2021. — історично-документальний повнометражний фільм.«Щедрик» режисер 2021р. — повнометражний ігровий фільм.

«І кожна річка…» продюсер, режисер ,документальний повнометражний фільм. Фільм знаходиться у виробництві.

Ірина Костюк

Раді представити Вам члена журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021 — неймовірну Ірину Костюк ! ??

Ірина Костюк — продюсерка FILM.UA Group, теле- і кінопроектів | медіаекспертка

Досвід у медіа: з 2000 року — розробка і виробництво художніх ігрових та анімаційних фільмів; кінотеатральний маркетинг; кінопрокат; виробництво телевізійного контенту; розробка та адаптація оригінальних форматів; закупівля і дистрибуція міжнародного контенту; ліцензування та мерчандайзинг; менеджмент у медіа; ринкові дослідження; розробка програмних сіток телеканалів; управління телеканалами.

Членство:

● членкиня Європейської кіноакадемії;
● членкиня Міжнародної академії телевізійних мистецтв та наук;
● членкиня Української телевізійної академії;
● членкиня правління Української телевізійної академії;
● голова журі українського фестивалю короткометражних фільмів «Де Кіно»;
● членкиня журі міжнародної телепремії «Еммі»;
● членкиня журі національної премії України «Телетріумф»;
● пані голова оргкомітету фестивалю-конкурсу фільмів про моду Fashion Film Festival Kyiv.

Продюсерка найуспішнішої української кінотрилогії «Скажене весілля»

Віктор Андрієнко

Нам дуже приємно познайомити Вас з членом журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021 Віктором Андрієнком! ??

Думаємо, що Віктора навіть не треба представляти — всі запоржці точно знають про нього та захоплюються талановитим чоловіком!

Віктор Андрієнко — український актор та режисер театру та кіно, сценарист, письменник, продюсер, Заслужений артист України, починав працювати у кіноіндустрії як каскадер у 1978 році. Член Спілки театральних діячів України. Найбільш відомий за анімаційним фільмом «Острів Скарбів» та телепрограмами «Шоу довгоносиків» (Україна) та «Велика різниця» (Росія). Має численні роботи у театрі, кіно і на телебаченні. Знявся більш ніж в 100 фільмах і серіалах

Ольга Навроцька

Шановні поціновувачі кіно, зустрічайте члена журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021 Навроцьку Ольгу! ???

Ольга Навроцька — український дизайнер, режисер, художник по костюмах, фотограф, стиліст, письменниця та засновниця бренду NAVRO?.

Починаючи з 1999 створила образи для більш двохсот музичних кліпів. За більш ніж п’ятнадцять років успішної діяльності стиліста та художника по костюмах процювала з усіма найвідомішими артистами України та СНГ. Неодноразово отримувала кращі fashion-премії, серед яких «Ікона стилю» від ElleAwards і «Кращий стиліст» від BestUkrainianAwards. Знімала фотосесії, кліпи, фешн-відео, обкладинки, працювала в рекламі. Працювала стилістом для журналів Viva, ELLE , для телевізійних мюзиклів і шоу «Танці з зірками».

В 2007 році зареєструвала торгову марку NAVRO. Влітку 2018 була шоураннером, режисером та художником по костюмах фешн-відео “Inseparable”, яке було представлене на фестивалі La Jolla Fashion Film Festival в Каліфорнії в 7 номінаціях і отримала приз як «Кращий художник по костюмах».

Також відео «Inseparable» було представлене в 2 номінаціях — London Fashion Film Festival, та в 3 номінаціях — Berlin Fashion Festival.
Також у 2018 році була режиссером та автором ідеї соціального відео на підтримку екології «Мавка оберіг» з Film.ua. Зняла кліп для Fahot “Mantra” ,ТНМК “Янголи” Наталії Могилевської “Personal Jesus” де була режиссером та автором ідеї.Літом 2020 випустила дитячу казку в аудіо форматі «Свинокролики, або в пошуках Золотої Русалоньки»На весні 2021 року видала книгу «Життя після смерті Маші звичайної».

На її режисерському рахунку 20 музичних кліпів для українських артистів, короткометражний фільм «Інспектор», який потрапив у шорт-ліст фестивалю «Молодість» і 2 фешн-відео.

Сергій Лавринюк

Зустрічайте члена журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021 Лавренюка Сергія!Сергій Лавренюк — продюсер кіно, театру та ТБ. Член Європейської кіноакадемії, асоціації кіноіндустрії України. Входить до складу правління Української кіноакадемії.‼️

З 2012 року засновник і співвласник телеканалу «Сонце». Генеральний продюсер продакшн компанії повного циклу Solar Media Entertainment. За роки діяльності знято багато робіт, серед них як успішні комедії, так і ко-продукційні артхаусні фестивальні картини.

‼️ Фільмографія:

2016 «#Selfieparty», режисер Любомир Левицький
2017 «Лагідна», режисер Сергій Лозниця (український ко-продюсер)
2017 «DZIDZIO Контрабас», режисер Олег Борщевський
2018 «Коли Падають Дерева», режисер Марися Нікітюк, (український ко-продюсер)
2018 «Гірська жінка:на війні», режисер Бенедикт Ерлінгссон, (український ко-продюсер)
2018 «11 Дітей з Моршина», режисер Аркадій Непиталюк
2020 «LET IT SNOW», режисер Станіслав Капралов
2021 «ЕГРЕГОР», режисер Станіслав Капралов (у пост продакшн)
2022 «Кава з кардамоном», режисерка Ірина Громозда (у виробництві)

Дар’я Трегубова

Щасливі представити Вам члена журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021 — прекрасну Дар’ю Трегубову! ⭐⭐⭐

Дар’я Трегубова – українська акторка, режисерка, продюсерка, телеведуча.

✔️ У 2002—2003 роках працювала копірайтером у мережевій рекламній агенції «Leo Burnett». Потім, у співпраці з агентствами: EuroRSCG, Leo Burnett, Visage і ін., А також, з продакшн-студіями: Фільм +, Bluescreen production, ПрофіТВ, Friends production. Створювала сценарії телепрограм, рекламних кампаній, корпоративних фільмів і заходів для компаній: Winner, ТНК, Samsung, MAXwell, Bunge, Bacardi, Noble group, Quintilles, Interpipe і ін.


✔️ Була ведучою програми «Ранок з Інтером» на телеканалі «Інтер».Працювала креативним продюсером і головним редактором кінопідрозділу «Сістерз продакшн». Постійний експерт проекту «Все буде добре», співведуча проекту «Битва екстрасенсів» та інших на каналі СТБ.Вела шоу «Цієї миті рік потому» на телекеналі СТБ.Ведуча програми X-Фактор (СТБ).


✔️ З 2018 року Трегубова разом із режисером Сергієм Осокіним працює над поетичним проєктом «Даша читає», у якому вона записує твори українських поетів у власному виконанні.


✔️ Фільмографія останніх років

• 2021 — «Олена і Капітан» — Олена (реж.Микола Михайлов)
• 2021 — «Поки ми спимо» — Ніна (реж. Анджей Секула)
• 2020 «Перші ластівки. Zалежні» — мама Альбіни Харткіпер
• 2020 «Проти течії»
• 2020 «Сторонній » — Клавдія (Режисер: Дмітрій Томашпольскій)
• 2020 «Водоверть» — Ольга (Режисер: Павло Мальков)
• 2019 «Перші ластівки» —Тіна Фаркаш (Режисер: Валентин Шпаков)
• 2019 «Сонячний листопад» (Режисер: Олександр Ітигілов (молодший)
• 2019 «Зникла нареченна» — Анна (Режисер: Мая Сомова)
• 2019 «Опікун» — Анна (Режисер: Сергій Борчуков)
• 2019 «Сурогатна мати» — Ольга Коренева
• 2019 — Анна (Режисер: Олександр Сальников)

✔️ Креативний продюсер
• 2018 «Сувенір з Одеси» (Sisters production)• 2018 «Артистка» (Sisters production)
• 2017 «Танець метелика» (Sisters production)
• 2016 «Катерина» (Sisters production)
• 2016 «Я з тобою» (Sisters production)
• 2015 «Диво за розкладом» (Sisters production)

Андрій Ногін

Знайомтеся з членом журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021 — Андрієм Ногіним! ???

Андрій Ногін — генеральний продюсер кінокомпанії F Films та продюсерського центру Final Cut Media

✔️Спеціалізація: жанрові кінострічки, орієнтовані на національний прокат.Андрію 38 років, з яких 18 — займається виробництвом, монетизацією та дистрибуцією медійного та кіноконтенту. Протягом понад 16 років — продюсер телепроєкту «Світське життя з Катериною Осадчею».

Продюсував одну з перших українських кінофраншиз: комедії «Свінгери» та «Свінгери-2», які увійшли до рейтингу найкасовіших фільмів України

Олег Маламуж

Член журі Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021 — Режисер анімаційного кіно, ілюстратор, дизайнер — Маламуж Олег❗️?❤️✅

У 1995році у віці 17 років стартував в анімаційному виробництві на студії «Борисфен-Лютес».

✅ Закінчив НТУУ «КПІ» Поліграфічний факультет, за фахом «Оформлення друкованих видань».
✅ У 2005 році відкрив приватну студію анімації, дизайну і реклами «Аvtoritet Studio».
✅ Закінчив спеціалізовані курси в «Школі Голлівуду в Україні» за фахом «Режисура художнього фільму» та «Продюсування».
✅ Пройшов курс CGGeneralist в онлайн школі CGTarian.
✅ Випускник 2017 UKRAINIAN FILM SCHOOL, Продюсерський курс.
✅ Має величезну фільмографію, серед якої повнометражні анімаційні фільми «Castle of the monkeys», «Carnival», «Southern Star», «Duck Ugly», «Lascars», «Петро і Февронія».
✅ Також анімаційні серіали: «Lupo Alberto», «PenseBetes», «Pablo, the Little Red Fox», «Zoo Lane 64», «Archibald the Koala», «Old Tom».
✅ Серед проектів Олега Маламужа можна зазначити анімаціонний проект «Arturenvrai» (продюсер Люк Бессон). ✅ Повнометражний анімаціонний 3D фільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», студія «Анімаград» (режисер).
✅ Проект «Мавка» (режисер)
✅ Режисер анімаційного фільму «Роксолана».

Олексій Тритенко

Запорізький кінофестиваль ZIFF 2021 починає знайомити Вас з членами журі! Це дуже приємно представляти професіоналів української кінематографії, розповідати про їх досвід, шлях у кіно та досягнення! Поїхали)Знайомтеся з членом журі кінофестивалю ZIFF 2021‼️

Актор театру та кіно – Тритенко Олексій! ?

? У 2003 році закінчив Дніпропетровський театральний коледж.
? Працював в Одеському драматичному театрі.
? З 2004-2018року — актор Київського державного академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.? Зараз працює в Києвському Національному Академічному Молодому театрі.
? В багажі актора більш ніж 30 ролей у виставах.
? Багата фільмографія починая з 2003 -2019 рік, 40 кіно образів, з яких найвідоміші: «Знак долі», «Право на Надію», «Новорічна сімейка», «Лист очікування», «Ван Гог не винен», «Хлібний день»,« Догори дриґом», « Крути 1918», «Я працюю на цвинтарі» та інші.