м. Запоріжжя, пр. Соборний, 145, зупинка транспорту ТЦ "Україна".
(098) 177-78-16
ziff.zp@ukr.net

Журі фестивалю

Описание: На изображении может находиться: 1 человек, сидит, играет на музыкальном инструменте, борода и в помещении

Олег Борщевський
Народився в Якутії, в 4 роки переїхав з батьками у Запоріжжя. За освітою програміст, закінчив ЗДТУ. У режисуру потрапив за покликанням і розвивав навики самоосвітою і практикою. Працював режисером у рекламному агентстві «Фабрика стилю» (Запоріжжя).
До Києва переїхав в 2005 році, де продовжив режисерську кар’єру. У 2010 році за власні кошти зняв короткометражний фільм «Рука», який надалі був включений в альманах «Закохані в Київ». Автор музичних кліпів для багатьох українських виконавців (Арсен Мірзоян, Без обмежень, НІКІТА, НеАнгели, Потап і Настя, Тамерлан і Альона, Тоня Матвієнко, Кіше, Гайдамаки ALYOSHA та ін). У 2017 році виступив режисером фільму DZIDZIO Контрабас, що зібрав рекордні касові збори і вперше окупити себе в українському прокаті.
Захоплюється фотографією, проводить персональні фотовиставки.
Фільмографія
«Dzidzio Контрабас» (2017)
Альманах «Закохані в Київ» (2011)
Короткометражні фільми «Рука» (2011), «Німфо» (2013), 1000 разів (2018)

Описание: На изображении может находиться: 1 человек, борода и часть тела крупным планом

Олега Маламуж
Режисер, арт-директор, аніматор, ілюстратор, дизайнер.
У 1995р. у віці 17 років стартував в анімаційному виробництві на студії «Борисфен-Лютес».
Закінчив НТУУ «КПІ» Поліграфічний факультет, за фахом «Оформлення друкованих видань».
У 2005 році відкрив приватну студію анімації, дизайну і реклами «Аvtoritet Studio».
Закінчив спеціалізований курс «Режисура художнього фільму» в «Школі Голлівуду в Україні» від викладача Лос-Анджелеської кіноакадемії Марка Тревіса, а також курс за фахом «Продюсування» від продюсера Ларрі Костроффа в тій самій школі. Пройшов курс CGGeneralist в онлайн школі CGTarian.
Випускник 2017 UKRAINIAN FILM SCHOOL, Продюсерський курс.
Має величезну фільмографію, серед якої повнометражні анімаційні фільми «Castle of the monkeys» 1996 року, «Carnival» 1999 року, «Southern Star» 2001 року, «Duck Ugly» 2005 року,
«Lascars» 2009 року, «Петро і Февронія» 2014 року. А також анімаційні серіали: «Lupo Alberto» 1997 року, «PenseBetes» 1999 року, «Pablo, the Little Red Fox» 1999 року, «Zoo Lane 64» 2000 року, «Archibald the Koala» 2000 року, «Old Tom» 2001 року. Серед проектів Олега Маламужа можна зазначити анімаціонний проект «Arturenvrai» (продюсер Люк Бессон)
І, звісно, повнометражний анімаціонний 3D фільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», студія «Анімаград» (режисер).
Зараз працює над проектом «Мавка» в якості супервайзера сторіборду, а також є режисером анімаційного фільму «Роксолана».

Описание: На изображении может находиться: 1 человек, борода и часть тела крупным планом

Кирило Тимченко

Кирило Тимченко є провіднім редактором комедійних фільмів та серіалів 1 + 1 медіа.
В якості редактора і сценариста працював в проектах «Останній москаль», «Село на Мільйон».
Восени цього року виходить 16-ти серійна комедія «Відмороженій» на каналі 1 + 1 з Дзідзьо в головній ролі, Кирило виступав головним автором при його створенні, розробці та реалізації.

Описание: На изображении может находиться: 1 человек, борода и часть тела крупным планом

Олексій Северин

Олексій – режисер, актор, каскадер!
Закінчив ДТХК (Дніпро) і НАКККіМ (Київ). Працював, в театрі І.Франка в Києві, актором і заступником завідуючого трупою театру. На даний момент працює в кіноіндустрії, як режисер, другий режисер (працював з Любомиром Левицьким). Знімається в кіно, на телеканалах Україна, Інтер, ICTV. Знімається в якості каскадера — «Захар Беркут», «Сторожова застава», «Джура королевич» і ін. Тренується в команді STUNTALOT, частина каскадерів з цієї команди, знімалася у фільмі «300 Спартанців, світанок імперії».

Описание: На изображении может находиться: 1 человек, часть тела крупным планом

Катерин Гулякова

Катерина Гулякова– українська телеакторка і телеведуча, член Гільдії кіноакторів України. Цього року Катерина отримала нагороду «Гордість та краса України 2019». В кіно арсеналі Катерини більше 40 ролей і 15 років роботи у кіно і серіалах‼️

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Режисер та актор драматичного театру».

Описание: На изображении может находиться: 1 человек

Анжелика Николаева 

Народилась 21 квітня 1994 року в місті Дніпро, Україна . З 5 років займалась танцями та акторською майстерністю. Приймала участь у міжнародних конкурсах з хореографії (Гран-прі та лауреат перших премій в Чехії, Італії, Франції) та в конкурсах краси. Отримала музичну освіту. Після 9-го класу вступила до Дніпровського театрально-художнього коледжу на акторське відділення. Вищу освіту здобула в національному університеті Олесі Гончара на факультеті журналістики .
З 2013 року- актриса театру пантоміми «QuasarPantomime». У 2013 роціприймала участь у ТВ проекті «Танцюють всі 5», де потрапила в топ-10 танцорів.
З 2014 року- актриса першоїкатегорії в Дніпровському академічному театрі Драми та Комедії. 2014 року- обличчя косметичного бренду натуральної косметики «Whitemandarin»
У 2018 році — зіграла головну роль у фільмі «Секс і нічогоо собистого»,реж. О.Ряшина, виробник Starmedia

Описание: На изображении может находиться: 1 человек, сидит и часть тела крупным планом

Наталля Мазур – українська акторка театру та кіно
Народилась у Львові, закінчила акторське відділення ЛНУ ім. Івана Франка.
Працювала у Першомутеатрі та співпрацювала з «Перша сцена сучасної драматургії Drama.UA».
Знімалась у фільмах «13 атобус» та «Секс і нічого особистого».
Улюблені режисери Вонг Карвай, Девід Лінг та Мікеланджело Антоніоні.