м. Запоріжжя, пр. Соборний, 145, зупинка транспорту ТЦ "Україна".
(098) 177-78-16
ziff.zp@ukr.net

Освітній кіно курс VERTICAL

Освітній кіно курс VERTICAL — це унікальна творча майстерня, яка є путівником у світ кінематографа. Це курс майстер-класів з професіоналами кінематографа та телебачення. Курс дасть основи, базу знань, які необхідні, щоб робити перші упевнені кроки у кіномистецтві (режисура, написання сценарію, монтаж, операторська діяльність і т.д.)

Цілі та задачі  курсу

Початкові та базові знання у головних сферах кінематографа (режисура, сценарій, операторська діяльність, монтаж, акторська майстерність і т.д.)

Можливість отримання досвіду від професіоналів кінематографа, телебачення

Можливість навчитися збирати команду для створення спільного якісного продукту

Спілкування з однодумцями, можливість створення творчих союзів  

Кому буде цікаво вчитися?

Якщо Ви підліток 12-18 років, мрієте про кіно, у вас багато ідей, творчої енергії, але не вистачає знань, то цей курс саме для вас.  

Що представляє собою процес навчання? Процес навчання складається з майстер-класів. Майстер-класи представляють собою спілкування з професіоналами кінематографу, телебачення, отримання нового досвіду, практичні завдання, питання та відповіді.  

Де проходить навчання? Кінотеатр ім. О. Довженка. Малий зал з достатньою кількістю місць та великим екраном для презентацій, наглядного та візуального матеріалу.  

Який кінцевий результат курсу?

Після курсу у вихованців будуть базові знання для реалізації своїх творчих ідей. Слухачі будуть чітко розуміти в якому напрямку рухатись далі. Слухачі відкриють у собі талант в певній сфері кіноіндустрії, зможуть об’єднатися у команду та навчитися роботі у команді. А ще нові знайомства, друзі, коло однодумців.  

Дуже важливо розуміти, що цей курс дає можливість навчитися працювати у команді (а саме уміння співпрацювати — це один з найголовніших навиків у кінематографі, адже дійсно хороший фільм можна створити лише у команді).  

Усі слухачі курсу зможуть приймати участь у конкурсі відео роликів VERTICAL , тобто всі їх відео роботи будуть номінантами на перемогу у конкурсі.  

Переваги курсу

Можливість навчитися працювати у команді та створювати спільний продукт

Це цікаво та корисно Спілкування з однолітками, які прагнуть того ж самого – реалізуватися у сфері кіно

Можливість спробувати свої сили у конкурсі VERTICAL на достойному рівні Можливість повірити у свої сили, донести свої думки, бути почутим    

Можливість спробувати свої сили у конкурсі VERTICAL на достойному рівні Можливість повірити у свої сили, донести свої думки, бути почутим    

Дізнатися по минулорічні курси:

VERTICAL 2019 —
http://ziff.zp.ua/освітній-vertical-2019/

VERTICAL 2020 — http://ziff.zp.ua/vertical-2020/